dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Lanolina
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2005 - 12:38:17

Mam pytanie w sprawie sznurkow Lanex-speleo. Jesli ktos uzywal, to czy to bardziej przypomina slawetne druty statyk tej wlasnie firmy, a moze cos w rodzaju bezalina, czy jednak jest to wyrob juz zaslugujacy na zainteresowanie ? Ma ktos jakies szczere odczucia ? Tam jest rdzen skrecany czy pleciony ?

Re: Lanolina
Autor: miro (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2005 - 18:27:50

te nowe produkty Lanexa sa bardzo dobre ale te stare to serio porazka polecam dynamika model VIPER i statyka 10 mm nowego jest swietny

Re: Lanolina
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2005 - 23:55:40

Ja używam statyka fi 10 (nie speleo tylko statyka) od roku do pracy i na razie zachowuje się dobrze, nie sztywnieje, nie kudłaci się. Kolor biały (ponoć jest różnica).

Re: Lanolina
Autor: Rower (IP zapamiętane)
Data: 10 Feb 2005 - 00:41:58

Firma Lanex bardzo przyłożyła sie do jakości produkowanych lin. W naszym klubie skasowaliśmy wszystkie "bezaliny", zostawiając tylko co lepsze Mamuty, Beale itp., i całkowicie przeszliśmy w zakupach na Lanex(CENA!). W kilkuletnim używaniu nie ma zauważalnej różnicy między Laneksem a innymi renomowanymi firmami. Malkontenci twierdzą że są mniej trwałe mechanicznie
? (tzn szybciej wyglądają na zużyte??) Jako magazynier wiem że to zależy; kto i jak ich używa. Trzeba wykorzystać jeśli jeszcze można, bo niedługo ceny się zrównają, - Unia

Re: Lanolina
Autor: kaski (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2005 - 14:58:55

Liny "lanex"w więkrzości modeli są warte polecenia,liną kturej na pewno nie polecam jest statyk w czarnym oplocie!!!To straszna lipa ,po kilku zjazdach,a nie daj boże tyrolce nadaje się na szrot!! pozdrawiam KASKI

Re: Lanolina
Autor: zibi.gpr (IP zapamiętane)
Data: 22 Apr 2006 - 10:37:32

używałem statyka Lanexa (czarny) do pracy na wys . polecam znakomity sznurek ;)

Re: Lanolina
Autor: point (IP zapamiętane)
Data: 24 Apr 2006 - 07:16:38

Lanex terez zmienil nazwe na TENDON



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss