dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
lewy pantin
Autor: mgala (IP zapamiętane)
Data: 27 Oct 2008 - 20:56:38

kiedy kumpel powiedział mi, że w vercorsach petzl pokazał pantina w wersji dla lewej stopy, nie chciałem mu uwierzyć. mimo to sprawdzałem stronę petzla: nic nie pisali.

a jednak to prawda. w końcu uznali, że nie będą wychowywać grotołazów, która stopa jest lepsza do kostkowca:



we Francji chodzi po 46,90 euro

[www.expe.fr]





Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2008-10-27 22:47 przez mgala.

Re: lewy pantin
Autor: Jacooś (IP zapamiętane)
Data: 29 Oct 2008 - 10:16:06

Witam,
Lewego pantin'a, nowe poignee i kilka innych nowości Petzla (np. myo rxp - z możliwością programowania siły i sekwencji światła) miałem w rękach w sierpniu na kieleckich targach outdoorowych, wystawiane oczywiście przez firmę AMC.
Ale i tak najbardziej rozczuliły mnie cukierki krówki z napisem Petzl - biorąc pod uwagę że niecały miesiąc wcześniej z Ciszkiem i innymi żywiliśmy się w Alpach konserwami przeterminowanymi o kilka lat..
Pozdrawiam, Jacooś

Re: lewy pantin
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 29 Oct 2008 - 13:35:19

Jacooś Napisał(a):
> np. myo rxp - z możliwością

Wreszcie zmienili driver, chociaz pewnie lepiej by sie sprawowal gdyby czolowka byla na 4 baterie i nie trzeba by bylo zamieniac leda na wlasny rachunek ;)





Re: lewy pantin
Autor: gringo (IP zapamiętane)
Data: 09 Dec 2008 - 20:28:08

Mnie się wydaję, że lewy Pantin to ukłon nieco w stronę tree-limber'ów do zmodyfikowanej techniki foot-lock. Czyli zamiast klinowania liny stopami używanie dwóch Pantinów (prawego i lewego). Czy tak jest rzeczywiście czas pokaże.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss