dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
miasto Zielona Góra
Autor: zoog (IP zapamiętane)
Data: 29 May 2007 - 20:31:43

Szukam ludzi z Zielonej Góry, którzy maja cos wspólnego z jaskiniami. Szczerze mówiac watpie czy ktos taki istnieje... ale nie trace nadzieji...

Re: miasto Zielona Góra
Autor: pylon (IP zapamiętane)
Data: 31 May 2007 - 10:23:32

Nie rozumiem dlaczego wątpisz w to że znajdziesz grotołazów w Zielonej G.
W różnych miastach są ludzie ze środowiska, nawet w tak "egzotycznym jaskiniowo" mieście jak Sopot istnije prężny klub:) A niedaleko ciebie w Żaganiu również niczego sobie sympatyczna grupa zajmująca się podziemnymi tematami.

Pozdrówko
pylon

Re: miasto Zielona Góra
Autor: zoog (IP zapamiętane)
Data: 01 Jun 2007 - 00:28:33

Hehehe w Sopocie tak chociaz to dziwne... Jednak Zielona Gora rzadzi sie swoimi prawami...Mieszkam tu od jakiegos roku i jakos jeszcze nikogo nie spotkalem o podobnych zainteresowaniach...Tak szczerze to tu nawet sklepu ze sprzetem turystycznym nie ma... mie mowie juz co by bylo gdybym line chcial kupic a nie daj boze karabinek lub osemke... O Zagańskich Bobrach mowisz... Podobno dzialaja musze sie z nimi spiknac... tylko ze do Zagania pare kilometrow jest ale coz...

pozdarawiam

Zoog...

Re: miasto Zielona Góra
Autor: Morni1 (IP zapamiętane)
Data: 05 Jun 2007 - 13:29:46

Witam!

W samej Zielonej może i jest problem ,ale w Żaganiu,Żarach i okolicy znjdzie się paru grotołazów,a najlepiej w klubie w Żaganiu zapraszam WWW.bobry.com.pl

Re: miasto Zielona Góra
Autor: malka (IP zapamiętane)
Data: 08 Jun 2007 - 13:25:29

No nie przesadzaj, tak duzo tych kilometrów do Żagania nie ma, nawet autobusy masz często

Re: miasto Zielona Góra
Autor: zoog (IP zapamiętane)
Data: 10 Jun 2007 - 10:19:49

Wiem, wiem tylko 40 km. Jakiś kontakt nawiązałem, jednak miło byłoby znaleźć kogoś na miejscu...Zawsze to raźniej...



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss