dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Album
Autor: Aneta (IP zapamiętane)
Data: 26 Jan 2007 - 19:19:49

Witam,
poszukuję albumu: "Mezi nebem a podzemim" (Zdeněk Motyčka ), jeśli jest ktoś, kto za rozsądną cenę może odsprzedać tę książkę, będę wdzięczna:)
Proszę o kontakt na priv
pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Aneta

Re: Album
Autor: mgala (IP zapamiętane)
Data: 29 Jan 2007 - 09:40:30

My mamy te albumy na sprzedaż - tyle że po angielsku. nowe, opakowane. cena autora, 70 zł.

Re: Album
Autor: Aneta (IP zapamiętane)
Data: 31 Jan 2007 - 13:06:00

Oj, to trochę niestety dla mnie za drogo w tej chwili .. :(
pozdrawiam serdecznie,
Aneta

Re: Album
Autor: dolasf (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 16:59:11

Ten album jest stosunkowo świeży (2003) dlatego drogi. Ale nie jest to jakieś arcydzieło zwłaszcza w zestawieniu z ceną ! Mój egzemplarz zaczął się rozklejać a był oglądany kilka razy zaledwie.
Jeśli szukasz ciekawych, grubszych, tańszych albumów polecam buszowanie po niemieckim ebeju [www.ebay.de]

Można tam znaleźć wiele ciekawych pozycji w śmiesznych cenach. Tak kupiłem wiele książek opisanych na nieco zaniedbanej ostatnio [www.ssk.kielce.pl]

Zwłaszcza cenię sobie tą o nurkowaniu jaskiniowym - była nowa zafoliowana.

Pozdrawiam
Michał.

Re: Album
Autor: Aneta (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 22:14:40

To mnie zasmuciłeś troszkę.. ale może znajdę gdzieś ten album, nawet juz nieco rozklejony:)
Na aukcjach "poluję" już od jakiegoś czasu, jak również na stronkach różnych antykwariatów. Na niemieckiego ebaya raz tylko zajrzałam, mam problemy z językiem... Ale teraz przeszukam stronkę dokładnie, dzięki za info!
Przy okazji- prowadzony przez Ciebie kącik "książki" odkryłam juz dawno i wcale nie uważam, żeby był zaniedbany. Wręcz przeciwnie
pozdrawiam serdecznie, Aneta

Re: Album
Autor: dolasf (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 11:25:15

Może album znajdziesz tylko jego cena zapewne jeszcze długo utrzyma się na takim poziomie..

Żeby szukać dobrze na e-bay wpisz hasło : Höhlen z umlautem, potem Höhlentauchen wyskoczy zapewne mnóstwo pozycji.

Kącik książkowy wymaga segregacji, może znowu zostanie też przeniesiony :(

Pozdrawiam.

Re: Album
Autor: mdry (IP zapamiętane)
Data: 03 Feb 2007 - 17:25:35

Tak na marginesie "umlautow".
Wiekszosc niemieckojezycznych stron funkcionuje rowniez z konwencionala transktypcja umozliwiajaca poslugiwanie sie ASCI; ü zastepuje sie ue, ö odpowiednio oe, a ß = ss

Mozna sie wtedy obyc bez szukania znakow i "przestawiania" klawiatury.

Re: Album
Autor: Aneta (IP zapamiętane)
Data: 03 Feb 2007 - 18:20:49

Ogromnie dziękuje za wskazówki! Zachorowałam, jak znalazłam oferty na niemieckiich aukcjach. Tym bardziej zachorowałam, że z powodu - niestety- braku znajomości języka zupełnie nie wiem, jak (i czy, bo przecież można zastrzec, że nie sprzedaje sie poza granicami danego kraju) mogę skorzystac z oferty..
Ale spróbuję sobie poradzić:) Po to są trudności, żeby je przezwyciężać
jeszcze raz dzięki i pozdrowki,
Aneta



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss