dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Witam!!!
Autor: DRAX (IP zapamiętane)
Data: 19 Jan 2006 - 16:58:44

Witam wszystkich!!!
Jestem tu nowy i jestem również laikiem jeśli chodzi o speleologię jednak ten temat zafascynował mnie jakiś czas temu i mam zamiar się troszkę w tym celu podszkolić.Moje pytanie brzmi:Czy jest na forum ktoś kto pochodzi z Łodzi lub okolic?Dzięki i Pozdrawiam!!!

Re: Witam!!!
Autor: DRAX (IP zapamiętane)
Data: 19 Jan 2006 - 18:15:47

Aha,mam jeszcze jedno dosc istotne pytanie:
Czy możecie mi powiedziec od czego powinno sie zaczac,moze jakies publikacje,linki,artykuły??
To troszke nioobowe pytanie ale mysle że nie każdy musi być wszechwiedzacy i na tym forum mozna o takie rzeczy pytac.Jesli moge to prosze Was wszystkich bardziej doświadczonych o jakiekolwiek podpowiedzi i sugestie dla początkujących :D PZDR!!!

Re: Witam!!!
Autor: Herflick (IP zapamiętane)
Data: 19 Jan 2006 - 20:26:56

Cześć
Jeśli szukasz kompani, zapraszam do Speleoklubu Łódzkiego.
Najbliższe spotkanie w czwartek 26 styczeń o 18:30 w siedzibie PTTK Łódź Polesie (ul. Lipowa 48).
Zapraszam i pozdrawiam

Re: Witam!!!
Autor: DRAX (IP zapamiętane)
Data: 19 Jan 2006 - 22:06:26

no właśnie o to mi chodziło.A możesz powiedzieć czy grupa jest duża i czy można n.p. zabrać jeszcze kogos ze soba??Czy to grupa do ktorej moga dolaczyc laicy?Zeby sie nie okazalo ze tylko ja bede swiecil oczami i udawal ze cos wiem :D

Re: Witam!!!
Autor: Konar (IP zapamiętane)
Data: 21 Jan 2006 - 18:54:04

DRAX Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A możesz powiedzieć
> czy grupa jest duża i czy można n.p. zabrać
> jeszcze kogos ze soba??Czy to grupa do ktorej moga
> dolaczyc laicy?Zeby sie nie okazalo ze tylko ja
> bede swiecil oczami i udawal ze cos wiem

Mysle ze nie ma znaczenia czy grupa jest duza czy nie. Jesli chodzi to czy mozesz dolaczyc jako laik do takiej grupy... na takich spotkaniach klubowych nie rozmawia sie tylko o jaskiniach i moze bedziesz ekspertem w innym poruszanym temacie :D

KAZDY Z NAS KIEDYS BYL LAIKIEM - a parafrazujac KAZDY BYL, JEST I BEDZIE LAIKIEM w koncu nie ma ludzi nieomylnych i wszystko wiedzacych. Czasami tylko ktos wie mniej lub wiecej.

Tak przy okazji pozdrowienia dla Marcina (kurs kartowania) :)




Konar

Re: Witam!!!
Autor: Czakolo (IP zapamiętane)
Data: 23 Jan 2006 - 16:42:42

DRAX Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> no właśnie o to mi chodziło.A możesz powiedzieć
> czy grupa jest duża i czy można n.p. zabrać
> jeszcze kogos ze soba??Czy to grupa do ktorej moga
> dolaczyc laicy?Zeby sie nie okazalo ze tylko ja
> bede swiecil oczami i udawal ze cos wiem

w sumie to odpowiadam z dala od Łodzi i najświeższych info nie mam, ale coś tam mogę powiedzieć:
1. duża to pojęcie względne i w porównaniu do co niektórych klubów w Polsce - to mała, ale rozwijająca się...
2. jeśli chcesz kogoś brać ze sobą to jak najbardziej bierz! najlepiej dziewczyny ;)
im więcej tym lepiej... :)
3. laicy? jak najbardziej, po to jest ten klub aby zachęcać nowych (laików) to jaskiń :)

...jak ja bym chciał tam teraz być...

PS. prz okazji pozdrowienia dla całago SŁ od Ola :)

pozdro

Re: Witam!!!
Autor: Herflick (IP zapamiętane)
Data: 23 Jan 2006 - 20:28:15

Koledzy przedemną wyczerpaki temat ;) więc zapraszam im nas więcej tym weselej:D
P.S.
Olo dzięki za pozdrowiena i pozdrawiamy całą rodzinke



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss