dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
jaskinie vs kosmici?
Autor: edek (IP zapamiętane)
Data: 22 Dec 2004 - 21:56:20

Z drugiej strony, te kupy kamieni wcale nie muszą być dziełem przypadku i istnieje możliwość, że w tych górach znajdują się jaskinie, tunele, korytarze i przejścia podziemne, o których nie wie nawet miejscowa ludność, a jeżeli nawet, to nie kwapi się do dzielenia się tą wiedzą z ceprami, bo i z jakiej racji... A zatem opowiadanie pana Bzowskiego m o ż e być prawdziwe, chociaż po części. Skąd miałyby się wziąć te tunele? Nie wierzę za bardzo w relacje powołane przez prof. Pająka, jakoby mieli je zrobić Kosmici czy inne &#8222;wszechmocne stwory&#8221; z głębin naszej planety. Osobiście najbardziej trafia do mnie hipoteza o istniejącej przed nami jakiejś Supercywilizacji sprzed 20.000 lat, której budowle - a raczej to, co z nich pozostało po Wielkim Konflikcie Bogów-Astronautów - mamy jeszcze przed oczami, ale traktujemy je jak coś normalnego, bo patrzymy na nie od urodzenia... I dlatego tak trudno jest to nam przyjąć do wiadomości! Tunelu wprawdzie nie znalazłem, ale pewności do końca nie mam, czy nie ma go w innym miejscu...

Re: jaskinie vs kosmici?
Autor: edek (IP zapamiętane)
Data: 27 Dec 2004 - 15:03:34

Ten zagadkowy sobowtór kpt. Horáka jest takim Czarnym Piotrusiem w naszej grze z zagadka Księżycowej Jaskini. Nikt tej karty nie trzyma długo w rękach. Mogłaby ona odrzeć całą sprawę z jej romantyki... &#8211; a może to strach przed MOSSAD-em?

Re: jaskinie vs kosmici?
Autor: Miłosz (IP zapamiętane)
Data: 06 Jan 2005 - 07:55:40

Ciekawe! interesują mnie te tunele

Re: jaskinie vs kosmici?
Autor: Molaf (IP zapamiętane)
Data: 07 Jan 2005 - 07:20:33

to niesamowite! ile jest w Polsce tuneli astronautów?

Re: jaskinie vs kosmici?
Autor: mario (IP zapamiętane)
Data: 08 Jan 2005 - 00:37:22

plus/minus 0

jacy tam kosmici
Autor: troll (IP zapamiętane)
Data: 08 Jan 2005 - 02:27:39

Skończ z tymi kosmitami. To że po pijaku trochę se pokopaliśmy ze szwagrem, nie oznacza zaraz że to ufoludki były. Sam chyba wiesz że Polak potrafi, a jak się wypije to już wogóle.... Wkrótce znów coś wykopiemy.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss