dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Co to za forum???
Autor: Czakolo (IP zapamiętane)
Data: 01 Aug 2005 - 05:20:07

Ludzie!!! Co się dzieje z tym forum, co się z Nami dzieje, gdzie są Admini, gdzie jest zdrowy rosądek???
Czy to ma być brać jaskiniowa???
Jakby ktoś nie wiedział o czym mówię to piję do tych wszystkich kłótni, które tu się odbywają... (a ostatnia z powodu niewinnego zaproszenia Modela "A może sie spotkamy, przypadkiem, po drodze...")

Panie i Panowie, troszkę luzu, dystansu, najlepszą obroną na złośliwości jest niereagowanie, inteligentna spokojna odpowiedź, kliknięcie na "skasujcie to"... nie dajmy się, nie pozwólmy by emocje, by mniejszość, by ktokolwiek lub cokolwiek zniszczyło to forum, jak tak dalej będzie to ono umrze...

Pozdrawiam

Re: Co to za forum???
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 01 Aug 2005 - 13:27:05

Rozumiem że pijesz do mnie :)Przepraszam za tą odrobinę ironii z mojej strony i za to że wywołałem agresje u kilku forumowiczów łącznie z wyzwiskami i obrażaniem mnie. Kiedyś najeżdżano na Mariusza, teraz ja jestem na celowniku :).Nie chce sie kłócić, nie mam też zamiaru niszczyć innych forumowiczów, zawzsze polemizowałem na temat zamknięcia Wiercicy i zdania nie zmienie dopóki bedzie tak jak jest. Ale obiecuje że teraz ostatni raz o tym wspomniałem :) i pozwole sobie po raz ostatni przypomnieć że pochwalam zamknięcie Wiernej !!. Może na poprawe atmosfery otworze wątek o Wiercicy i wywołam jakąś kreatywną dyskusję, chociaż nie wniesie to pewnie wiecej niż zostało opisane w wątku "Dlaczego została zamknięta jaskinia Wiercica".Na prośbę "peterpana" jako że wedłóg niego jestem conajmniej niezrównoważony psychicznie, postaram sie ważyć moje wypowiedzi i w miare możliwości przesyłać do autoryzacji ;).
Pozdrawiam
Mx

Re: Co to za forum???
Autor: Czakolo (IP zapamiętane)
Data: 01 Aug 2005 - 20:02:29

Mx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rozumiem że pijesz do mnie Przepraszam za tą
> odrobinę ironii z mojej strony[...]

Również, ale z całym szacunkiem, to nie było tylko do Ciebie (Model też zareagował z byt ostro). Ale nie chciałbym skupiać się na jednym wątku. Napisałem ten alpel ;) pod jego wpływem, ale dotyczy to szerszego kręgu :) Nie chcę zwracać uwagi na konkretny konflikt, bo jest ich wiele a nie jeden.

Każdy ma swoje zdanie i każdy powinien szanować zdanie innej osoby! I kultura Panie i Panowie!
Istnieje DUŻA różnica pomiędzy polemiką, przekonywaniem innej osoby do swoich poglądów, a kłótnią!!! Na dodatek te potyczki są na poziomie co najmniej nieodpowiednim...

PS. Aż mi głupio, bo niedługo wyjdę na jakiegoś "anioła", który próbuje naprawić świat ;)
Pozdrawiam

Re: Co to za forum???
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 02 Aug 2005 - 21:47:08

x

Re: Co to za forum???
Autor: Czakolo (IP zapamiętane)
Data: 03 Aug 2005 - 02:23:23

Mariusz-Bąk Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Każdy ma swój honor Czakolo!!! Myślę że jak by
> ciebie ktoś obrażał i wtykał ci bzdury i
> zniesławiał non stop bez podstawnie to byś też nie
> wytrzymał nerwowo, z jakiej to racji!!! [...]

Może bym wytrzymał a może nie, tego nie wiem, bo się jeszcze w takiej sytuacji nie znalazłem. Jedno jest pewne ja to mogę zrozumieć, że ktoś może nie wytrzymać, ale nie mogę tego popierać...

> [...] są tu tacy którzy się w ten sposób
> bawią na tym forum bo ich to rajcuje!!! [...]
> A to forum im odpowiada bo nikt nie reaguje na to
> co wyprawiają!!! Na innych form tacy zawodnicy są
> ostrzegani za swe zachowanie, a jak to nie pomaga
> to eliminowani na zawsze. [...]

No i właśnie dlatego ponawiam, gdzie są Admini? Czy nie da się czegoś z tym zrobić? A może Adminów jest zbyt mało i należy im pomóc?
Należy sobie zdać jednocześnie sprawę, że Admini mogą wyeliminować TYLKO posty łamiące regulamin (np. wulgaryzmy). Dodatkowo może mogliby oznaczać/kasować posty uznane za SPAM?

Pozdrawiam

Re: Co to za forum???
Autor: Kuba Nowak (IP zapamiętane)
Data: 03 Aug 2005 - 08:43:12

Witam
Osobiście mam wrażenie, ze administratorzy są na różnych wyprawach. W końcu jaskinie są w górach i na wyżynach, a nie w internecie...
Więc hulaj dusza internauci! ;)
Kuba eN

Re: Co to za forum???
Autor: Rufio (IP zapamiętane)
Data: 03 Aug 2005 - 09:54:38

"Dzien dobry, ja w sprawie bydla" :D

Re: Co to za forum???
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 21:43:12

Rufio ja też bym jakiegoś byka zakupił z tej trzody bydlęcej która w oszołomstwo się bawi :P



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss