dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3
Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 09:33:51

x

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 19:06:42

Ja tam też bywam często i się nie podniecam koledzy zmieńcie temat bo smutu pociskacie

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: adam242 (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 20:08:14

Mariusz - proponuję termin 29 wrzesien. Wyprawa na 4-5 dni lub więcej .....


diabeł - a ja się podniecam bo nie bywam tam często a mieszkam 550 km od tego miejsca. Czy widzisz w tym coś złego przyjacielu ??? Każdy dyskutuje na takie tematy , jakie go interesują . Inni NIE MUSZĄ tracić czasu na czytanie takich wypocin. Jeśli uważasz że to "smuty" to nie zabieraj głosu albo najlepiej zaproponuj ciekawszy temat. Może znasz jakieś fajne sztolnie w których można pośmigać kilka dni ?

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 21:30:42

Polecam KWK Katowice szyb wlotowy jest przy powstającej DTŚ tylko nie wiem czy psycha ci nie poleci od zjazdówki 450m w dół:lol:

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: adam242 (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 21:43:42

To ten szyb jest ogólnodostępny ?????? "otwarty" ????
Od zjazdówki mi psycha nie poleci na pewno. Zjeżdzałem już na około 200 , to i 450 przejdzie , ale przy wychodzniu będę musiał pieluchy założyć chyba :lol:

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 22:20:34

Tam jest rozpiździaj na terenie tej byłej kopalni nie wiem dlaczego tak długo się zleka z droznym szybem:huh: Pampersy to chyba nie wystarczą koleszko ależ ja tam byłem i żyje nie bój czaczy

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 22:21:26

Tam jest rozpiździaj na terenie tej byłej kopalni nie wiem dlaczego tak długo się zleka z droznym szybem:huh: Pampersy to chyba nie wystarczą koleszko ależ ja tam byłem i żyje nie bój czaczy

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: adam242 (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 23:12:51

Słuchaj. A czy byłbyś w stanie pokazać mi to miejsce gdybym tam przyjechał p. za 2 tygodnie ze zwoją ekipą i sprzętem ? Niepogardziłbym możliwością połażenia po tak dużym obiekcie jakim była ta kopalnia. Tym bardziej , że pewnie bylibyśmy jednymi z ostatnich..... Oczywiście gdybyś chciał to mógłbyś zjechać ponownie z nami na dół na 2-3 dni.
( u mnie w Gdańsku nie ma takich dziur niestety :X)

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 23:16:34

Jasne podam ci instrukcję za jakiś czas:lol:

Re: PODZIEMIA TARNOGÓRSKIE
Autor: adam242 (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2005 - 23:34:30

świetnie !!! wielkie dzięki. Gdyby mnie nie było na tym forum to jestem pod mailem adam@eksploracja.org.pl i na GG - 3270735

Jeśli lubisz takie głębokie dziury to mam namiary na interesujące obiekty w okolicach Miedzianki oraz Kowar. Tam również są szyby które mają powyżej 250m. Obiekty w Kowarach są już przez nas prawie w całości zinwentaryzowane a na polu wschodnim w Miedziance mamy jeszcze sporo do zrobienia. Wyrobisko Segen Gottes posiadało np. 3 szyby wydobywcze o głębokościach 185 , 260 oraz 300m oraz 2 wentylacyjne okołó 300 metrowe. Tam zjazdy są utrudnione ze względu na korki ale można się dostać na sam dół. System chodników to około 3 km. Kiedyś było tego więcej ale reszta jest za zawałami. Obecnie pracujemy nad skartowaniem tych wyrobisk.

to tyle. pozdrawiam

p.s. ja już wiele razy słyszałem o tej KWK w Katowicach ale NIGDY bym nie przypuszczał że zostawią niezabetonowany wlot szybu !!!

Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss