dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3
Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: Krzychu (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 12:23:57

Witam serdecznie.
Czy ktoś z użytkowników forum (ewentualnie Waszych znajomych) posiada lub jest w stanie załatwić kompletne seriale dokumentalne "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp".
Jeżeli jeszcze ten Ktoś miałby czas, chęć i mozliwości to ja mialbym wielką prośbę o zrobienie kopii - oczywiście koszty kaset, transportu, poświęconego czasu itp. pokrywam ja.
O ewentualny odzew proszę na forum lub na mojego maila: kidziak@poczta.onet.pl

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 12:29:44

"Pod Podszewke Alp" to mialem. ale nie wiem czy wszystkie. Jak sie dogrzebie to sprawdze. Wolalbym to zgrac na kompa niz robic kopie kaset.

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: sprytny (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 12:30:15

Ha,ha Pod podszewką alp było kręcone podczas naszej wyprawy do włoch i szwajcarii przez niejakiego kolskiego jana ostatnio także jakuba :lol:

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: Krzychu (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 12:34:12

No dokładnie. Ja niestety tego nigdy nie miałem okazji obejrzeć, a podobno jedna z występujacych tam osób jest śp. Waldek Mucha - wspaniały Kolega i mój nauczyciel technik jaskiniowych.

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: Krzychu (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 12:37:45

Jak dla mnie to moze być oczywiscie zgrane na kompa i wypalone na płytce, choć tu dobrze by było w jakimś sensownym formacie np. mpg (VCD) - co by jakość była w miarę i dało się to też obejrzeć na dużym ekranie (niestety mój stacjonarny DVD nie obsługuje avików).

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: mgala (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 16:26:59

ósmy kontynent nie jest ani serialem (jeden odcinek) ani dokumentalnym (to kompletna fikcja). Mamy zgrany na vcd w klubie. jak chcesz, to daj znac na priva jak ci przekazać.

mgala


Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2005 - 22:26:39

Niestety mam tylko 3,4 i 5 odcinek, reszta sie skasowala :(. Jest tam pare fajnych ujec Waldka, w ogole przyjemnie sie to to oglada. Z osob, ktore powinny miec ten serial to moze Krzysiek Makowski albo Slup, ale on sie tutaj nie udziela. Zdaje sie, ze film byl tez puszczany na Jubileuszu SW, moze Marcin Gala bedzie wiedzial kto to ma ? Kurcze takie rzeczy powinny byc na jakims speleo ftp-ie. Jak ktos ma mozliwosc to niech o tym pomysli.

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 03 Mar 2005 - 13:44:23

Witam mam postawiony serwer i duzo wolnego miejsca jezeli byscie byli zainteresowani to w jakims najblizszym czasie moglbym zazucic to co was interesuje

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: Krzychu (IP zapamiętane)
Data: 03 Mar 2005 - 14:43:18

To ja bym miał prośbę do Marcina (mgala) i do Ciebie quazz o kooperację i wrzucenie na początek tego Ósmego kontynentu.
A swoją drogą to dałem ciała - byłem święcie przekonany że to serial.
Dalej mi chodzi po głowie że powstały w Polsce ze dwa seriale dokumentalne o norach. Jednym jest Podszewka Alp ale może ktoś mnie oświeci co do istnienia i ewent. nazwy drugiego.

Re: Filmy: "Ósmy kontynent" i "Pod Podszewkę Alp"
Autor: Krzychu (IP zapamiętane)
Data: 03 Mar 2005 - 14:44:30

Może dałoby się też wrzucić na Twój serwer nurkowania z Dudnicy i Kasprowej. Tu by musiał wypowiedzieć się sprytny.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-03-03 14:46 przez Krzychu.

Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss