dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
lipa a nie górski
Autor: roslin@op.pl (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:14:13

nie powinniście nazywać się gorski bo dla gor nic nie robicie a wręcz przeciwnie wykręcacie plakietki na Pełczce. Mam nadzieję że w końcu pojawi się klub ktory zarówno wspinaczy wszelkiej maści jak i jaskiniowców będzie traktować jednakowo. Jestem stanowczo przeciw tej nazwie i nabieraniu ludzi chcących coś zrobić.

Re: lipa a nie górski
Autor: ~dbart (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:14:42

A co to ma niby być?

Prosze jaśniej nieco i oględniej!

Proszę sformułować jakieś zarzuty (do kogo?) i jakoś je wytłumaczyć. Jeśli to nie nastąpi post leci do wycięcia...

Re: lipa a nie górski
Autor: ~roslin@op.pl (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:15:58

Swego czasu jak byłem na Pełczce usłyszałem to z ust miejscowych łojantow i to nie byle jakich dlatego poruszylem ten temat jednak mam wrażenie że wszyscy u was boją się cokolwiek z tym zrobić. Ja nie oskarżam ja powtarzam to co slyszałem. A co z tym zrobicie to już wasza sprawa ale Pelcznica jest warta ubezpieczania bo napewno pojawiać się tam będą wspinacze z innych rejonów. Po drugie nie rozumiem dlaczego brak u was spójności w dzialaniu i chęci współpracy.
PS. Prosze również o powagę w odpowiedzi na niniejszy post poniewaz adres mailowy którym się posługuję jest adresem udostępnionym mi przez mojego kolegę nawiasem mówiąc wspinacza okolic Wałbrzycha.

ZORD

Re: lipa a nie górski
Autor: ~dbart (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:16:23

No więc tak: na stronie WKGiJ pojawiły się linki na to forum i dobrze. Niedobrze natomiast, że w takiej formie, że wchodzący na stronę WKGiJ odnoszą wrażenie, że to forum jest wewnętrznym forum Wałbrzyskiego Klubu.

Tak jednak nie jest, jest to forum ogólnopolskie, więc dla innych takie posty jak ten, są po prostu kompletnie niezrozumiałe.

Przepraszam, ale ja na inny temat .....
Autor: Łucja (IP zapamiętane)
Data: 12 Jan 2005 - 17:12:34

Przepraszam, ale ja na inny temat ....
W związku z faktem, że w dyskusji biorą udział jak sadze z wypowiedzi nie amarorzy, mam maleńką prośbeńkę. Czy ktoś mógłby przesłać griedy (pozycje) GPS, następyujących jaskiń jurajskich :
- Jaskini Maurycego,
- Jaskini Wiernej
- Jaskini Księdza Borka
- Jaskinia Brzozowa
- Jaskinia Walpurgii
Z wyrazami ccszacunku dla Szanownych kolegtów Grotołazów. Z góry serdeczne dzięki za pomoc dla biednej nie działającej jakiniowo doktorantki.



Re: Przepraszam, ale ja na inny temat .....
Autor: monia (IP zapamiętane)
Data: 12 Mar 2005 - 13:33:02

Hej,widzę że interesujesz się jaskinią Maurycego.
Mnie też ciekawi gdzie dokładnie się znajduje,pisze pracę inż o tej jaskini.
Chodzi mi też o genezę powstanaia nazwy.
Mam pytanko.masz jakiegoś maila?Mam kilka ciekawych inforamacji na jej temat,
może wymiana danych?
Serdecznie pozdrawiam



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss