dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Gry planszowe o tematyce górsko-jaskiniowej
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 16 Sep 2010 - 12:23:05

Witam

Na forum jestem od kilku lat, chociaż odzywam się bardzo rzadko. Dzisiaj trochę nietypowo chciałem przedstawić pewne moje działania. Mam nadzieję, że nie uznacie tego jako spam, raczej jako ciekawostkę.

Hobbystycznie zajmuję się grami planszowymi, jestem redaktorem Świata Gier Planszowych - takie dziwne czasopismo które można dostać w empikach, portalu GamesFanatic.pl, a również... autorem kilku gier planszowych. Gry (co u nas w kraju jest mało wiadome) przeznaczone są dla ludzi w różnym wieku... dla maluchów - co wiadomo, ale również dla dorosłych - bardziej ze względu na mechanikę niż temat ;)

Wśród swoich projektów mam dwie gry, związane z tym forum. Jeden to Jaskinia - gra opowiadająca o odkrywaniu nowej jaskini... jeśli będą osoby zainteresowane to mogę coś więcej o niej napisać... na razie jest na etapie końcowych prac. Druga gra to K2 i opowiada o zdobywaniu tytułowej góry. Forum speleo to nie forum o górach ;) ale większość z nas oprócz łojenia dziur chodzi też po górach i pomyślałem, że ten temat Was zainteresuje.

Gra będzie wydana w przyszłym miesiącu, poniżej wstawiam linka do pierwszej części opisu gry... kolejny za tydzień. Jeszcze raz mam nadzieję, że nie uznacie tego tematu za zaśmiecający forum.

[www.gamesfanatic.pl]



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss