dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Dzień Kobiet
Autor: kszychu (IP zapamiętane)
Data: 08 Mar 2014 - 23:01:41

Dzień Kobiet!W ubiegłym roku i w obecnym, 8 Marca nikt nie złożył życzeń naszym Kochanym Paniom...które nie dość,że tak samo jak my dzielni faceci, taplają się w błocie i dyndają w ciemnościach na sznurkach,to jeszcze muszą się nami wspaniałymi facetami w różny sposób opiekować i prowadzić przez...nie jaskiniowe życie i do tego ciągle na nas jaskiniowych macho czekając: w namiotach, bazach, pustych mieszkaniach... karmiąc i usypiając przyszłe jaskiniowe gwiazdy...Albo tak po prostu jak większość kobiet, ciągle czekać na synów i córki,wnuków i wnuczki, mężów, braci i chłopaków.

W niezamierzony sposób stałem się etatowym "składaczem" Życzeń Paniom w Dniu Ich Święta.Bardzo się z tego powodu cieszę gdyż tak jak napisałem w 2013 roku, dzięki Kobietom nasze męskie życie jest piękne.Możemy wyobrazić sobie życie bez dziur ale życie bez kobiet... to koniec świata.No, tu mnie poniosło ale niektórym Panom w tym momencie też składam Najlepsze Życzenia!

Drogie Panie!Niech te wszystkie dzisiejsze życzenia od facetów Wam bliskich i tych dalszych, po prostu się spełniają.Ja całuję Was w imieniu tych nieśmiałych mężczyzn,którzy nie złożyli Wam jeszcze życzeń i wręczam ogromny bukiet róż ulubionego koloru.


PS.Mam nadzieję,że Zenk po sprawdzeniu ortografii, przyłączy się w tym roku do życzeń dla Pań...

Re: Dzień Kobiet
Autor: Zenk (IP zapamiętane)
Data: 26 Mar 2014 - 10:13:57

A owszem przyłączam się.

Spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta drogie (a nieliczne w naszym środowisku) Panie!!!



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss