dyskusje grotołazów
Fotografowanie w jaskiniach - warsztaty
Autor: Krzychu_1977 (62.29.136.---)
Data: 30 Jul 2010 - 12:22:06

Chciałbym, a pewnie takich jak ja jest więcej, nauczyć się w miarę porządnie fotografować w jaskiniach. Literatura w tym względzie jest uboga, zresztą żadnej teorii nie zastapi praktyka. Wsród kolegów grotołazów nie mam akurat osób które się tym parają. No i teraz prechodzę powoli do sedna:)...
KTJ raczej czegoś takiego jak Warsztaty fotografowania nie zorganizuje bo za bardo nie mieści się to w programie kursw jaskiniowych itp.
Może któraś z osób znających się na temacie miałaby ochote robić coś takiego prywatnie - oczywiście za wynagrodeniem obejmującym przynajmniej dojazd, noclegi, wyżywienie itd.
Jeśli ktoś podjąłby się tego ja piszę się na to w ciemno.

A tak już przy okazji to jeżeli ktoś w jakiś weekend wrześniowy lub październikowy jechałby w tatrzańskie dziury z zamiarem głównie fotografowania i chciał przygarnąć mnie to bardzo proszę o kontakt - moge służyć za modela :):), za tragarza itp. - może tak uda mi się podpatrzeć jak wygląda sprzęt do fotografowania (te lamy, fotocele i inne cuda)...w razie jakby proszę pisać tu albo na kidziak@ipssa.pl



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
Fotografowanie w jaskiniach - warsztaty 4056 Krzychu_1977 2010-07-30 12:22
     Re: Fotografowanie w jaskiniach - warsztaty 1206 adaho 2010-08-09 18:28


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss